Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: InfoZ
« ne: 19-11-2020, 14:53:01 »

 

 

 

 

 
Postuar nga: InfoZ
« ne: 19-11-2020, 14:51:38 »

 

 

 

 

 

 
Postuar nga: M A X
« ne: 22-04-2020, 12:03:40 »

Postuar nga: M A X
« ne: 20-04-2020, 23:45:40 »

Postuar nga: M A X
« ne: 20-04-2020, 23:45:29 »

Modelja Ziza Pajaziti “n’Kosovë Show”, tregoi për oferta nga politikanët
Modelja Ziza Pajaziti, reperi Ligirt Uka dhe këngëtarja Linda Morina,  ishin mysafirë të kësaj jave “n’Kosovë Show”.
Pajaziti foli për jetën si modele në Kosovë. Ndërkohë, Ligriti u befasua nga Linda Morina. Ajo i këndoi atij versionin e saj të këngës ‘Gang Gang” të Feros, me të cilin ai kishte një konflikt fizik.

Ziza ne IG https://www.instagram.com/zizzapajaziti/
Postuar nga: InfoZ
« ne: 03-03-2020, 16:12:51 »

Teme per Ziza Pajazitin