5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit

5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit

· 1 · 271

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 31-10-2013, 12:50:02
5 këshilla të shpejta se si mund të bëni foto më të bukura me kamerën e smartfonit
      


Asnjë prej nesh nuk del nga shtëpia pa smartfonin me vetë (përveç rasteve kur e harrojmë pa dashje). Prandaj, në këtë artikull jemi përpjekur të përmbledhim disa marifete të vogla për t’ju ndihmuar të bëni foto më të bukura me …...
            

http://www.pcworld.al/5-keshilla-te-shpejta-se-si-mund-te-beni-foto-me-te-bukura-me-kameren-e-smartfonit/
      

Temat e fundit