65% e kohës së shpenzuar në rrjetet sociale vjen nga pajisjet mobile - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

65% e kohës së shpenzuar në rrjetet sociale vjen nga pajisjet mobile

65% e kohës së shpenzuar në rrjetet sociale vjen nga pajisjet mobile

· 2 · 392

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2013, 12:50:02
65% e kohës së shpenzuar në rrjetet sociale vjen nga pajisjet mobile
      


Pajisjet mobile kanë ndryshuar mënyrën se si i konsumojmë përmbajtjet online. Sot, shpenzojmë më tepër kohë duke parë fotografi, duke përdorur hartat, duke luajtur lojëra, duke kontrolluar motin si dhe duke naviguar nëpër rrjetet sociale. Të gjitha këto aktivitete i …...
            

http://www.pcworld.al/65-e-kohes-se-shpenzuar-ne-rrjetet-sociale-vjen-nga-pajisjet-mobile/
      

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 09-12-2019, 11:33:59
Sot, 7 vjet me vone, jo vetem ne mediat sociale, por dhe ne mediat e tjera online shumica e trafikut vjen nga pajisjet mobile.

Temat e fundit