Android, teknologjia me rritjen më të shpejt në vitet e fundit - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Android, teknologjia me rritjen më të shpejt në vitet e fundit

Android, teknologjia me rritjen më të shpejt në vitet e fundit

· 2 · 485

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2013, 12:50:02
Android, teknologjia me rritjen më të shpejt në vitet e fundit
      


Telefoni i parë me Android doli pas më tepër se një viti kur u paraqit pajisja iPhone e Apple, por platforma mobile e Google ka pasur një ndikim më të madh në botë se sa sistemi operativ iOS i Apple. …...
            

http://www.pcworld.al/android-teknologjia-me-rritjen-me-te-shpejt-ne-vitet-e-fundit/
      

  • Postime: 718
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 11-02-2020, 16:05:11
Android eshte bere sot OS numer nje ne bote. Endrra e dikurshme qe Linux te behet mbreti i OS eshte ber realitet edhe se jo ashtu sic deshironin fansat linuksit.
 

Temat e fundit