Cfare duhet te shtoje zy ne faqe? - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare duhet te shtoje zy ne faqe?

Cfare duhet te shtoje zy ne faqe?

· 2 · 663

  • Postime: 97
  • Karma: +1/-3

ne: 02-01-2010, 14:14:37
Ne fillim desha te pyes se cfare kategorie duhet te shtoje zeriyt per nje tab forumi.Une them se e cdo forum duhet te shkruaj prezantohu apo e kam gabim po ju cfare menoni te shtoje?

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 02-01-2010, 14:51:54
ZY eshte nje rrjet forumesh dhe ketu gjen gati cdo forum qe nevojitet. Te http://www.zeriyt.com/komuniteti.html gjen dhe rubriken perkatese, qe sugjeroni dhe ju. Konkretisht ketu http://www.zeriyt.com/prezantime-urime-pershendetje-b249.0/

Temat e fundit