Facebook tejkalon parashikimet me 2.02 miliardë $ të hyra në tremujorin e tretë - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Facebook tejkalon parashikimet me 2.02 miliardë $ të hyra në tremujorin e tretë

Facebook tejkalon parashikimet me 2.02 miliardë $ të hyra në tremujorin e tretë

· 1 · 314

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 12:50:02
Facebook tejkalon parashikimet me 2.02 miliardë $ të hyra në tremujorin e tretë
      


Kompania Facebook ka postuar lajmin për një rritje të fuqishme në biznesin e vet të reklamimit online gjatë të mërkurës, por ka befasur duke thënë që nuk ka planifikuar që të rris shpeshtësinë e reklamave të paraqitura tek përdoruesit. Analistët …...
            

http://www.pcworld.al/facebook-tejkalon-parashikimet-me-2-02-miliarde-te-hyra-ne-tremujorin-e-trete/
      

Temat e fundit