Gjobe 1.7 milione per Ebay - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjobe 1.7 milione per Ebay

Gjobe 1.7 milione per Ebay

· 1 · 484

  • Postime: 692
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

ne: 04-12-2009, 11:19:07
Ebay dhe divizioni i saj francez jane gjobitur me 1.7 milione euro pasi nuk kane ndalur shitjen e parfumeve te grupit “Lvhm”.

“Jemi te tronditur nga shuma e madhe qe nuk eshte ne perputhje te drejte me iniciativat e ndermarra nga Ebay qe prej qershorit 2008”, eshte shprehur numri nje i divizionit francez te Ebay, Von Schirmeister.

Ne qershor te 2008-es Ebay ishte denuar me 40 milione euro dhe bllokimin e shitjes se parfumit.


Burimi : Top Channel

Temat e fundit