Google prezanton smartfonin Nexus 5 dhe sistemin operativ Android Kit Kat - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Google prezanton smartfonin Nexus 5 dhe sistemin operativ Android Kit Kat

Google prezanton smartfonin Nexus 5 dhe sistemin operativ Android Kit Kat

· 1 · 304

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 12:50:02
Google prezanton smartfonin Nexus 5 dhe sistemin operativ Android Kit Kat
      


Google prezantoi ditën e enjte në një event në San Françisko, smartfonin e ri Nexus 5 të pajisur me versionin e ri të sistemit operativ Android 4.4 Kit Kat. Smartfoni me ekran 5 inç do të ofrohet për shitje në …...
            

http://www.pcworld.al/google-prezanton-smartfonin-nexus-5-dhe-sistemin-operativ-android-kit-kat/
      

Temat e fundit