Hakimi i Adobe ka cënuar të dhënat e 38 milion përdoruesve - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Hakimi i Adobe ka cënuar të dhënat e 38 milion përdoruesve

Hakimi i Adobe ka cënuar të dhënat e 38 milion përdoruesve

· 1 · 290

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 04:50:02
Hakimi i Adobe ka cënuar të dhënat e 38 milion përdoruesve
      


Në fillim të muajit tetor Adobe njoftoi se nga një sulm i jashtëm u cënuan të dhënat e 2.9 milion klientëve. Sipas raportimit të agjensicë së lajmve teknologjike Naked Security, sulmi paska qenë më i thellë se kaq pasi në …...
            

http://www.pcworld.al/hakimi-i-adobe-ka-cenuar-te-dhenat-e-38-milion-perdoruesve/
      

Temat e fundit