IPhone 5S dhe 5C përbëjnë 5.5% të numrit total të iPhone-ëve të aktivizuar - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

IPhone 5S dhe 5C përbëjnë 5.5% të numrit total të iPhone-ëve të aktivizuar

IPhone 5S dhe 5C përbëjnë 5.5% të numrit total të iPhone-ëve të aktivizuar

· 1 · 294

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2013, 04:50:02
IPhone 5S dhe 5C përbëjnë 5.5% të numrit total të iPhone-ëve të aktivizuar
      


IPhone 5 vazhdon të jetë mbreti i iPhone-ëve, por iPhone 5S dhe 5C po përhapen gjithnjë e më tepër tek përdoruesit. Sipas Localytics, firmë analitike për pajisjet mobile, modeli 5S përbën 3.8% të numrit total të iPhone-ëve të aktivizuar në …...
            

http://www.pcworld.al/iphone-5s-dhe-5c-perbejne-5-5-te-numrit-total-te-iphone-eve-te-aktivizuar/
      

Temat e fundit