Microsoft, Google, Apple, Facebook dhe Yahoo kërkojnë reformimin e NSA-së - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Microsoft, Google, Apple, Facebook dhe Yahoo kërkojnë reformimin e NSA-së

Microsoft, Google, Apple, Facebook dhe Yahoo kërkojnë reformimin e NSA-së

· 1 · 319

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-11-2013, 12:50:02
Microsoft, Google, Apple, Facebook dhe Yahoo kërkojnë reformimin e NSA-së
      


Ngjashëm sikur vepruan një muaj më pare me një dekret paraprak, disa gjigantë të teknologjisë kanë nënshkruar në një letër të hapur në mbështetje të Dekretit për Lirinë e SHBA-së që është paraqitur së fundi. AOL, Apple, Facebook, Google, Microsoft …...
            

http://www.pcworld.al/microsoft-google-apple-facebook-dhe-yahoo-kerkojne-reformimin-e-nsa-se/
      

Temat e fundit