Numri i anëtareve të LinkedIn arrin deri në 250 milion - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Numri i anëtareve të LinkedIn arrin deri në 250 milion

Numri i anëtareve të LinkedIn arrin deri në 250 milion

· 1 · 339

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 31-10-2013, 04:50:02
Numri i anëtareve të LinkedIn arrin deri në 250 milion
      


LinkedIn ka aktualisht 259 milion përdorues aktivë në muaj, një rritje e konsiderueshme duke marrë parasysh se tremujorin e kaluar numri i tyre ishte 238 milion, ndërsa vitin e kaluar ka qenë 187 milion. Kjo shifër e cila është bërë …...
            

http://www.pcworld.al/numri-i-anetareve-te-linkedin-arrin-deri-ne-250-milion/
      

Temat e fundit