Rusia mohon akuzat për spiunim të pjesëmarrësve në samitin G20 - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rusia mohon akuzat për spiunim të pjesëmarrësve në samitin G20

Rusia mohon akuzat për spiunim të pjesëmarrësve në samitin G20

· 1 · 285

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2013, 20:50:02
Rusia mohon akuzat për spiunim të pjesëmarrësve në samitin G20
      


Rusia nuk është e panjohur me mbikëqyrjet, ku më herët këtë muaj, është raportuar që ky shtet po vendoste “PRISM në steroide” për lojërat dimërore olimpike në vitin 2014. Tani, shteti është në mesin e një skandali që ka të …...
            

http://www.pcworld.al/rusia-mohon-akuzat-per-spiunim-te-pjesemarresve-ne-samitin-g20/
      

Temat e fundit