Së shpejti Facebook-u mund të gjurmojë dhe lëvizjet e kursorit në ekran - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Së shpejti Facebook-u mund të gjurmojë dhe lëvizjet e kursorit në ekran

Së shpejti Facebook-u mund të gjurmojë dhe lëvizjet e kursorit në ekran

· 1 · 327

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 31-10-2013, 20:50:02
Së shpejti Facebook-u mund të gjurmojë dhe lëvizjet e kursorit në ekran
      


Facebook-u ka filluar testimin e një softueri që synon të zgjerojë diapazonin e të dhënave që kompania mbledh mbi përdoruesit e vet. Lajmin për testimin e kësaj teknologjie e ka konfirmuar vetë kompania. Rrjeti social mund të fillojë të mbledhë …...
            

http://www.pcworld.al/se-shpejti-facebook-u-mund-te-gjurmoje-dhe-levizjet-e-kursorit-ne-ekran/
      

Temat e fundit