Shtëpia ku u krijua kompjuteri i parë Apple është regjistruar si pronë historike - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shtëpia ku u krijua kompjuteri i parë Apple është regjistruar si pronë historike

Shtëpia ku u krijua kompjuteri i parë Apple është regjistruar si pronë historike

· 1 · 339

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2013, 20:50:02
Shtëpia ku u krijua kompjuteri i parë Apple është regjistruar si pronë historike
      


Shtëpia 2066 Crist Drive është vendosur përsëri në qendër të vëmendjes dhe është bërë akoma edhe më e rëndësishme. Në qoftë se nuk e njihni këtë emër, bëhet fjalë për shtëpinë ku u rrit Steve jobs, një prej themeluesve të …...
            

http://www.pcworld.al/shtepia-ku-u-krijua-kompjuteri-i-pare-apple-eshte-regjistruar-si-prone-historike/
      

Temat e fundit