Si te ktheni audiot ne tekst - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si te ktheni audiot ne tekst

Si te ktheni audiot ne tekst

· 1 · 295

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-09-2019, 22:32:18
Nëse ndonjëherë keni dashur që të bëni bartjen e një audio-incizimi në tekst, me siguri se do ta pëlqeni këtë aplikacion të vogël për Chrome. I synuar për gazetarë, studentë apo këdo qoftë që ka nevojë të bëjë shndërrimin e intervistave, ligjëratave, apo gjërave të ngjashme, në formë të shkruar Transcribe bën saktësisht çfarë thotë në vetë emrin e vet. Dhe është shumë i lehtë për t’u përdorur. Burimi: https://zeital.blogspot.com/2017/09/si-te-ktheni-audiot-ne-tekst.html

Temat e fundit