Si të “ndërtoni” një projektor për telefonin tuaj në një mënyrë të thjeshtë - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si të “ndërtoni” një projektor për telefonin tuaj në një mënyrë të thjeshtë

Si të “ndërtoni” një projektor për telefonin tuaj në një mënyrë të thjeshtë

· 1 · 332

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-09-2019, 22:25:37
ëse dëshironi të shihni një film ose një video nga smartfoni juaj, me njerëz të tjerë, dhe nuk doni që të keni tre veta të mbledhur rreth telefonit, atëherë ka një zgjidhje të thjeshtë dhe të lirë, të cilën mund ta bëni me gjëra që gjenden lehtë fare në shtëpinë tuaj. Gjithçka që ju duhet është një kuti këpucësh, një zmadhues, disa tulla LEGO, një shirit ngjitës dhe disa gjëra të ngjashme që keni nëpër shtëpi. Burimi: https://zeital.blogspot.com/2017/09/si-te-ndertoni-nje-projektor-per.html

Temat e fundit