Si të siguroni rrjetin Wi-Fi të shtëpisë suaj - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Si të siguroni rrjetin Wi-Fi të shtëpisë suaj

Si të siguroni rrjetin Wi-Fi të shtëpisë suaj

· 1 · 382

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

ne: 29-09-2019, 22:23:18
A është i sigurt rrjeti juaj wireless në shtëpi? Këtë pyetje duhet t’ia bëni gjithmonë vetes, pasi rrjetet e pasigurta i lejojnë komshinjtë apo njerëzit e tjerë brenda një rrezeje të caktuar të përdorin lidhjen tuaj të internetit. Kjo gjë jo vetëm e ngadalëson shpejtësinë, por njëkohësisht ju bën më të hapur ndaj hakimeve apo akoma më keq, përdorimit të rrjetit tuaj për aktivitete ilegale. Burimi: https://zeital.blogspot.com/2017/09/si-te-siguroni-rrjetin-wi-fi-te.html

Temat e fundit