Smartfonët përdoren nga 70 % e adoleshentëve në SHBA - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Smartfonët përdoren nga 70 % e adoleshentëve në SHBA

Smartfonët përdoren nga 70 % e adoleshentëve në SHBA

· 1 · 239

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2013, 20:50:02
Smartfonët përdoren nga 70 % e adoleshentëve në SHBA
      


Nuk është fshehtësi që telefonët e kaluar janë duke u pakësuar dita-ditës me ardhjen e smartfonëve, të cilët janë duke kryesuar tregun mobil. Tani kemi ardhur në një pikë kur adoleshentët dhe të rinjtë e rritur në SHBA janë pothuajse …...
            

http://www.pcworld.al/smartfonet-perdoren-nga-70-e-adoleshenteve-ne-shba/
      

Temat e fundit