Ta tregoj veten kush eshte ekspert ne C++ - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ta tregoj veten kush eshte ekspert ne C++

Ta tregoj veten kush eshte ekspert ne C++

· 1 · 644

  • Postime: 3
  • Karma: +0/-0

ne: 23-01-2010, 00:46:14
SI te ndertohet nje program qe te kthej nje imazh  me ngjyra ne bardhe e zi,programi te jete ne C++ dhe i egzekutushem.
« Editimi i fundit: 23-01-2010, 09:47:51 nga M A X »

Temat e fundit