Tabletët Yoga nga Lenovo sjellin parime të reja për pajisjet e të gjitha madhësive - Informatike

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tabletët Yoga nga Lenovo sjellin parime të reja për pajisjet e të gjitha madhësive

Tabletët Yoga nga Lenovo sjellin parime të reja për pajisjet e të gjitha madhësive

· 1 · 311

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-10-2013, 20:50:02
Tabletët Yoga nga Lenovo sjellin parime të reja për pajisjet e të gjitha madhësive
      


Lenovo rikonceptoi laptopët, duke sjell paraqitje fleksibile për një llojllojshmëri të notebook-ëve dhe tani ka kthyer përqendrimin e vet drejt tabletëve. Yoga Tablet 8 dhe 10 të rinj paraqiten pothuajse të frymëzuar tërësisht nga librat apo revistat, sikur Sony Xperia …...
            

http://www.pcworld.al/tabletet-yoga-nga-lenovo-sjellin-parime-te-reja-per-pajisjet-e-te-gjitha-madhesive/
      

Temat e fundit