×
Hyrja
Profili

Bashkejetesa me islamofobine

Bashkejetesa me islamofobine

· 1 · 386

  • Postime: 26634
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-04-2019, 20:16:13
Ka kaluar vetëm pak kohë nga ndodhia e masakrës në Christchurch të Zelandës së Re, ku mbetën të vrarë 50 besimtarë mysliman të pafajshëm, dhe vala e solidarizimit të shqiptarëve me viktimat pothuajse është shuar. Më shpejt se ky solidarizim njerëzor, është shuar indinjata dhe denoncimi i fenomenit të terrorizmit me burim ideologjinë e ekstremit të djathtë që inspiroi Brenton Terrant, autorin e masakrës. Lexoni me tej: http://www.e-zani.org/2019/04/08/bashkejetesa-me-islamofobine/
 

Cka është bashkëjetesa?

Nisur nga ßåßy ღRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 15-06-2012, 11:31:16
nga Mishel...............
Bashkëjetesa, përmirëson erosin dhe jetën në çift

Nisur nga BerniRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 03-08-2010, 17:00:15
nga Berni
BASHKËJETESA, DUKURI DEGJENERUESE

Nisur nga sedatiRubrika Ese Islame

Postimi i fundit 03-07-2006, 08:02:54
nga sedati
Liria e rrejshme dhe Bashkëjetesa seksuale

Nisur nga mirdoniRubrika Gruaja dhe Familja në Islam

Postimi i fundit 06-08-2009, 15:41:37
nga Emira
BASHKEJETESA APO MARTESA

Nisur nga loraRubrika PsiSoc

Postimi i fundit 20-06-2019, 18:19:46
nga SteriOtipi B