×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 25-05-2020, 10:19:44 »

Gezuar dhe pershumevjet. Tja kaloni sa me mire kete jave!
Postuar nga: M A X
« ne: 24-05-2020, 09:07:24 »

Gezuar dhe me fat Fiter Bajramin.
Agjerim te pranuar dhe fat, bekim e lumturi per ju e familjet tuaja.
 
Postuar nga: M A X
« ne: 04-06-2019, 08:09:53 »

Me fat. Eid al-Fitr Mubarak