×
Hyrja
Profili

Ish Prifti Katolik Rrëfen Si Ka Pranuar ISLAMIN

Ish Prifti Katolik Rrëfen Si Ka Pranuar ISLAMIN

· 2 · 645

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 566
  • Gjinia: Mashkull
ciarli
#1 ne: 03-05-2013, 09:56:50
shpirtrat e ndrydhun jane tipe njerezish qe enden me kot duke kerkuar shprese, pa mundur te gjene dot klime te kenqeshme deri sa ngordhin nuk rreshtin duke e perbuzur realitetin e kesaj bote te vogel.
 

Si te pranosh Islamin?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:50:22
nga M A X
Stefi Prifti (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 22:12:47
nga M A X
Dajana Prifti (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:36:29
nga M A X
Prifti dhe Ateisti

Nisur nga M A XRubrika Teologjia

Postimi i fundit 25-06-2019, 13:25:01
nga Parloté
Gezuar Fiter Bajramin dhe Agjerim te pranuar

Nisur nga M A XRubrika Forumi Islam

Postimi i fundit 25-05-2020, 10:19:44
nga Gjumashi