Ish Prifti Katolik Rrëfen Si Ka Pranuar ISLAMIN - Forumi Islam

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ish Prifti Katolik Rrëfen Si Ka Pranuar ISLAMIN

Ish Prifti Katolik Rrëfen Si Ka Pranuar ISLAMIN

· 2 · 762

  • Postime: 1161
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  • Postime: 570
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 03-05-2013, 09:56:50
shpirtrat e ndrydhun jane tipe njerezish qe enden me kot duke kerkuar shprese, pa mundur te gjene dot klime te kenqeshme deri sa ngordhin nuk rreshtin duke e perbuzur realitetin e kesaj bote te vogel.

Temat e fundit