Mashtrimi i madh - mbi me se 75 pjese. - Forumi Islam

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mashtrimi i madh - mbi me se 75 pjese.

Mashtrimi i madh - mbi me se 75 pjese.

· 3 · 814

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 18-07-2011, 17:14:54

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-07-2011, 17:16:25

  • Postime: 1158
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 18-07-2011, 17:24:15
Pjesa e trete...

Mashtrimi i madh ( pjesa e tretë ) Faraonët e kohëve moderne


PS. Per shkak te respektit qe kam ndaj fondatoreve, te cilet punojne dhe kontribuojne per te siguruar mbarvajtjen e ketij foruymi, nuk do t'i postoj me shume se vetem keto tre pjese - pos ketyre, te tjerat mund t'i gjeni ne Youtube. Nderkaq, nese keto videoklipe, ne nje fare menyre thyejne rregulloren e forumit, luten administratoret t'i anulojne/fshijne - te teren si teme. Faleminderit per mirekuptimin.

Temat e fundit