Mesoni kuptimin e emrit tuaj. - Forumi Islam

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Mesoni kuptimin e emrit tuaj.

  Mesoni kuptimin e emrit tuaj.

  · 16 · 9073

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 15-01-2013, 13:40:40
  Te nderuar vellezer dhe motra te forumit, kam kohe qe merrem me kuptimet e emrave ku shkak per kete jane bere kerkesat e shumta qe me vijne ne adresen time, per kete arsye mendova te hap nje teme ketu ne forum ku mund te shkruani emrin tuaj apo nje emer qe ju deshironi ti dini kuptimin dhe une do mundohem tu kometoj apo tu jap kuptimin e tij.


  Shenim: Jo çdo emer mund komentoj apo jap kuptimin ku dihet se dituria e nje personi ka kufi, per kete ju mund te jepni komentet dhe kuptimet qe dini ju rreth emrave qe vijne ne kete teme.

  Ju faleminderit per mirekuptimin.

  • Postime: 11424
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #1 ne: 15-01-2013, 13:44:38
  Suela

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #2 ne: 15-01-2013, 13:51:28

  Suela

  Emri Suela eshte emer me origjine Spanjolle i cili ka kuptimin "ngushellim" "qetesim"

  • Postime: 11424
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #3 ne: 15-01-2013, 14:48:59
  faleminderit

  • Postime: 1416
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #4 ne: 16-01-2013, 11:18:40
  Arjol?
  apo edhe ky spanjolle? :P

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #5 ne: 16-01-2013, 12:31:08

  Arjol?
  apo edhe ky spanjolle? :P

  Origjinen e emrit nuk e di por kuptimi i tij eshte "marangoz ose furrtar"

  • Postime: 1416
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #6 ne: 16-01-2013, 13:21:07
  lol, si emer eshte me i perdorur ne Spanje :), kuptimi nga nje web i huaj tregonte "sundues" por edhe marangoz nuk eshte keq  :D

  gjithe te mirat  :)

  • Postime: 11424
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 16-01-2013, 13:22:00

  Origjinen e emrit nuk e di por kuptimi i tij eshte "marangoz ose furrtar"


  hahahaaa Arjol ci ke bo vetes :P

  • Postime: 1416
  • Karma: +13/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #8 ne: 16-01-2013, 13:56:29

  hahahaaa Arjol ci ke bo vetes :P

  duhet ta shikoj me seriozisht mardhenien gozhde-çekan  :P :P

  • Postime: 11424
  • Karma: +336/-221
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 16-01-2013, 15:09:01
  prit te pyesim patkoin cdo thote :P

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #10 ne: 16-01-2013, 16:14:59

  lol, si emer eshte me i perdorur ne Spanje :), kuptimi nga nje web i huaj tregonte "sundues" por edhe marangoz nuk eshte keq  :D

  gjithe te mirat  :)


  Une nuk them se ky eshte kuptimi i vetem i ketij emri mund te kene dhe te tjere, por kam diçka te sigurte qe eshte emer i nje fisi spanjoll me fame.

  • Postime: 12444
  • Karma: +31/-8

  #11 ne: 16-01-2013, 16:39:49
  Mishel

  • Postime: 293
  • Karma: +4/-3
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 16-01-2013, 17:03:32

  Mishel  Emri Mishel vjen nga emri Michelle i cili eshte emer me origjine Franceze ose Hebraike kuptimi i tij eshte " Si Perndia" apo " Kush eshte si perendia"

  • Postime: 12444
  • Karma: +31/-8

  #13 ne: 16-01-2013, 17:09:32

  Emri Mishel vjen nga emri Michelle i cili eshte emer me origjine Franceze ose Hebraike kuptimi i tij eshte " Si Perndia" apo " Kush eshte si perendia"


  E dija kete e me shume
  *


  #14 ne: 16-12-2021, 09:33:52
  Fatmire qfar kuptimi ka?

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #15 ne: 19-02-2022, 20:06:27

  Fatmire qfar kuptimi ka?


  Fat i mire 😁 MOS Ju nda 😂
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: