Nisme per largimin e fotove erotike, ju lutem participoni! - Forumi Islam

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nisme per largimin e fotove erotike, ju lutem participoni!

Nisme per largimin e fotove erotike, ju lutem participoni!

· 6 · 1022

 • Postime: 455
 • Karma: +4/-0

ne: 24-01-2010, 06:34:01
Selamun alejkum!
Vellezer dhe motra,
Anetare te nderuar te Forumit Islam ne kuader te Zeriyt.com
Qe te gjithe jemi munduar ne nje apo meyre tjeter ketij forumi t'ia japim hakun, sidomos ne disa qe kemi pas siper edhe mbikqyrjen e sektoreve te caktuar te tij.
Shpeshehere kur me bjen ta hapi forumin, sidomos kur jam ne prani te familjes, me vjen turp nga fotot e zeristeve qe shfaqen ne ekran, largimin e te cilavee incoj sot bahskerisht me ju ne kete postim.
Nisma ime, kuptohet me perkraje tuaj, eshte te bejme presion tek administratori kryesor per venien e nje rregulli per ndalimin e cdo fotoje erotike. Ndryshe, une, me shume modesti pas plot 4 viteve, do te jap doreheqje.
Ju lutem, me perkrahni ngase keshtu do e perkrahni edhe moralin dhe kultivimin e tij te mirefillte ne mesin e shoqerise sone.

P.S. pas replikave tuaja, teksti komplet, do t'i dergohet administratorit, mbeshtetjen e te cilit e spresoj shume.

Wes selam

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 24-01-2010, 11:47:24
Selam Alejkum Vlla,

Me rregullore foto pornografike apo te tepruara nuk lejohen. Sidoqofte, posto ne kete teme (ose m'i dergo ne privat) url ku ndodhen keto foto dhe une i fshij pastaj.

 

 • Postime: 293
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 25-01-2010, 18:10:56
Selamun Alejkum te gjitheve.
Vella Sedati paska prekur nje teme shume me vend. Por gjithashtu dhe MAX paska kethyer pergjigjen e duhur. Ju falenderoj te dyve per kete mirekuptim.

 • Postime: 455
 • Karma: +4/-0

#3 ne: 26-01-2010, 06:30:42
Selam!
Eshte pak e veshtire te raportosh me emra apo linqe kur dihet se numri i anetareve te forumit ehste goxha i madh. keshtu, sikur administratori te dergonte nje leter per tere anetaret ku do te rieprseritej rregulli per dnalimin e fotove me nje verejtje te lehte se atij qe i gjenden keto foto do t'i mohohet pjesamrrja ne kete forum apo dic te gnjashme, do te kishte qene me mire.

Wes selamu alejkum!

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 26-01-2010, 09:24:45
Menyra me e lehte eshte qe sapo te shihet nje anetar qe ka ne profil foto te tilla apo nje teme ku jane postuar foto te tilla, te raportohet menjehere. Sic thashe mund te m'i dergoni dhe ne privat adresat ose dhe emrin e personit/temes dhe ne kete menyre e kam dhe une me te lehte per t'i gjetur.

Selam.

 • Postime: 293
 • Karma: +4/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 28-01-2010, 17:26:50
Per momentin une jam shume i zene dhe nuk mund te ndjek nje gje te tille por them se do merrem me kete çeshtje. Megjithese e hapi kete teme vella Sedati dhe une e kam pas ne mendje diçka te tille.
Sedat them se na duhet te organizojme disa nga anetaret per kete pune ne menyre qe tia arrijme asaj qe duam. Them ti organizojme sepse te gjithe kemi anetare qe mund te na ndihmojne per kete pune.

Me selam

Temat e fundit