×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 30-05-2019, 10:16:28 »

Edhe pak dite e perfundoi. Urime atyre qe agjerojne. Duhet then se kete vit moti i fresket e ka bere me te lehte agjerimin.
Postuar nga: M A X
« ne: 08-05-2019, 18:24:42 »

Postuar nga: Mishel...............
« ne: 06-05-2019, 15:34:41 »

Gezuar cdo besimtari dhe zoti jua pranofte kete agjerim :)
Postuar nga: Ramazan2019
« ne: 05-05-2019, 18:51:10 »

Postuar nga: Ramazan2019
« ne: 05-05-2019, 18:47:05 »

Selam Alejkum motra e vellezer. Neser ia nis muaji i shenjte i Ramazanit. Meposhte jane oraret e Ramazanit per kete vit ne viset shqiptare.
 

5 Maj nis namazi i teravisë
6 Maj dita e parë e Ramazanit
Sipas orës së Greenwich-it, në 12:10 do të shihet hëna e re, gjë që do të bëhet e mundur duke nisur nga mesi i Kontinentit të Australise.