Trupi i Faraonit ne Muzeun e Londres - Forumi Islam

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Trupi i Faraonit ne Muzeun e Londres

Trupi i Faraonit ne Muzeun e Londres

· 44 · 2475

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

ne: 04-06-2013, 22:00:08

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 04-06-2013, 23:36:28
??

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 05-06-2013, 01:24:41

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 10-06-2013, 16:16:01
??


ne pritje te pergjigjes sate....  me harrove? apo, ben sikur me ke harruar....ose...th jesht....me shperfill.....ose.. .edhe - ka mundesi te jete edhe keshtu - ti ndjen per mua, ndaj ben si e pakapshme.....po, po...gjithsesi kjo duhet te jete arsyeja.....ti mua me do...ti ndjeke per mua...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 10-06-2013, 17:24:04
po po ose ose ndoshta pjo jo

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 10-06-2013, 19:29:15
Epo, sikur e dija.  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 10-06-2013, 22:29:53
Maybe.. perhaps.. probably..

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 10-06-2013, 22:31:31
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#8 ne: 10-06-2013, 23:22:08
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!
Allahu o i madh :D

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 11-06-2013, 15:15:05
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!

Une dal vetem me gruan time.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 11-06-2013, 15:20:48
Une dal vetem me gruan time.
Me lehtesove... kujtova se dilje me Faraonin

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#11 ne: 11-06-2013, 15:25:17
Me lehtesove... kujtova se dilje me Faraonin

Shih. Une? Hoti, i hijshmi, bukuroshi, hoti - te dal - me - ke? - faraonin?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 11-06-2013, 16:07:13
No way!!!

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#13 ne: 12-06-2013, 00:35:23
Eh de...nejse...po te fal kesaj radhe....gabove, mos gabo me!

#14 ne: 12-06-2013, 19:44:34
Selam Aleikum Vagabond.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 13-06-2013, 12:58:42
Tobestafkurrullah!

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 13-06-2013, 16:16:13
Ua Aleikum Selam, Gerti1.

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 13-06-2013, 16:25:59
Tobestafkurrullah!

Mos e rendo shpirtin tend - ALlahu ekziston. Kujto i here se ne besimin tend qendron gabim?

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 13-06-2013, 16:27:42
Mos e rendo shpirtin tend - ALlahu ekziston. Kujto i here se ne besimin tend qendron gabim?

Une falem ke Xhamia e rruges se kavajes, 5 here ne dite.

Po ju zoti Hoti?

#19 ne: 13-06-2013, 16:37:18
C'kemi Vagabond? Si po ja kalo? Ke piketu nai ndertese me hudh ne er, apo sezon i avashet ky?

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#20 ne: 13-06-2013, 20:16:54
jo se o vap dhe me u vesh.me kallupa dinamiti bo vaki plas pa shku ne destinacion

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 14-06-2013, 15:13:33
C'kemi Vagabond? Si po ja kalo? Ke piketu nai ndertese me hudh ne er, apo sezon i avashet ky?

Gjera qe s´ua ke idene. Te ta perseris prape? -S´ke tru.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#22 ne: 14-06-2013, 15:20:33
une them perserise prape

 • Postime: 1162
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 14-06-2013, 15:24:32
jo se o vap dhe me u vesh.me kallupa dinamiti bo vaki plas pa shku ne destinacion

Vertet? Po ti, nga e ditke? Ti merru me punet qe i perkasin nje amviseje, p.sh. sikur ben e gruaja e fqinjit tim, nje grua bukuroshe dhe e embel. Sa ma ka enda!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#24 ne: 14-06-2013, 15:26:21
me shume deshire do e beja...po s'jam bukuroshe si gruaja e komshiut tend , qe kshu kam zgjedh rruge tjeter

ate te faraonit

Temat e fundit