×
Hyrja
Profili

Trupi i Faraonit ne Muzeun e Londres

Trupi i Faraonit ne Muzeun e Londres

· 44 · 1673

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 04-06-2013, 22:00:08

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 04-06-2013, 23:36:28
??

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#2 ne: 05-06-2013, 01:24:41

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#3 ne: 10-06-2013, 16:16:01
??


ne pritje te pergjigjes sate....  me harrove? apo, ben sikur me ke harruar....ose...th jesht....me shperfill.....ose.. .edhe - ka mundesi te jete edhe keshtu - ti ndjen per mua, ndaj ben si e pakapshme.....po, po...gjithsesi kjo duhet te jete arsyeja.....ti mua me do...ti ndjeke per mua...

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#4 ne: 10-06-2013, 17:24:04
po po ose ose ndoshta pjo jo

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#5 ne: 10-06-2013, 19:29:15
Epo, sikur e dija.  :P

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#6 ne: 10-06-2013, 22:29:53
Maybe.. perhaps.. probably..

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#7 ne: 10-06-2013, 22:31:31
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!

 • Postime: 1283
Pasion
#8 ne: 10-06-2013, 23:22:08
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!
Allahu o i madh :D

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#9 ne: 11-06-2013, 15:15:05
Tani seriozisht ku do me dal ti me ate video?!!

Une dal vetem me gruan time.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#10 ne: 11-06-2013, 15:20:48
Une dal vetem me gruan time.
Me lehtesove... kujtova se dilje me Faraonin

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#11 ne: 11-06-2013, 15:25:17
Me lehtesove... kujtova se dilje me Faraonin

Shih. Une? Hoti, i hijshmi, bukuroshi, hoti - te dal - me - ke? - faraonin?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#12 ne: 11-06-2013, 16:07:13
No way!!!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#13 ne: 12-06-2013, 00:35:23
Eh de...nejse...po te fal kesaj radhe....gabove, mos gabo me!
Gerti1
#14 ne: 12-06-2013, 19:44:34
Selam Aleikum Vagabond.

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#15 ne: 13-06-2013, 12:58:42
Tobestafkurrullah!

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#16 ne: 13-06-2013, 16:16:13
Ua Aleikum Selam, Gerti1.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#17 ne: 13-06-2013, 16:25:59
Tobestafkurrullah!

Mos e rendo shpirtin tend - ALlahu ekziston. Kujto i here se ne besimin tend qendron gabim?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#18 ne: 13-06-2013, 16:27:42
Mos e rendo shpirtin tend - ALlahu ekziston. Kujto i here se ne besimin tend qendron gabim?

Une falem ke Xhamia e rruges se kavajes, 5 here ne dite.

Po ju zoti Hoti?
Gerti1
#19 ne: 13-06-2013, 16:37:18
C'kemi Vagabond? Si po ja kalo? Ke piketu nai ndertese me hudh ne er, apo sezon i avashet ky?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#20 ne: 13-06-2013, 20:16:54
jo se o vap dhe me u vesh.me kallupa dinamiti bo vaki plas pa shku ne destinacion

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#21 ne: 14-06-2013, 15:13:33
C'kemi Vagabond? Si po ja kalo? Ke piketu nai ndertese me hudh ne er, apo sezon i avashet ky?

Gjera qe s´ua ke idene. Te ta perseris prape? -S´ke tru.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#22 ne: 14-06-2013, 15:20:33
une them perserise prape

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#23 ne: 14-06-2013, 15:24:32
jo se o vap dhe me u vesh.me kallupa dinamiti bo vaki plas pa shku ne destinacion

Vertet? Po ti, nga e ditke? Ti merru me punet qe i perkasin nje amviseje, p.sh. sikur ben e gruaja e fqinjit tim, nje grua bukuroshe dhe e embel. Sa ma ka enda!

 • Postime: 12743
Mishel...............
#24 ne: 14-06-2013, 15:26:21
me shume deshire do e beja...po s'jam bukuroshe si gruaja e komshiut tend , qe kshu kam zgjedh rruge tjeter

ate te faraonit
 

Sa uje permban trupi i njeriut?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 29-04-2020, 19:53:15
nga M A X
Periudha kur trupi shpenzon më shumë kalori

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 02-05-2019, 11:07:00
nga M A X
Si mbahet trupi ne forme?

Nisur nga M A XRubrika Fitness

Postimi i fundit 19-05-2020, 20:46:14
nga M A X
Llogaritni rrugen te cilen e kalon trupi me mase 5kg per 10s

Nisur nga lphaloRubrika Mekanike

Postimi i fundit 06-11-2010, 20:30:25
nga mirlinda.rushiti
Trupi ynë dhe ndihma e organeve “të shëmtuar”

Nisur nga BerniRubrika E Bukura

Postimi i fundit 03-06-2010, 11:17:32
nga Berni