Jeta

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me trupin dhe shendetin.


Screenshot_20200502-082740.jpg

vaccine covid.jpg
fdsfretery.jpg
korona.jpg

Pergjigje nga: olti, vica

Kam dhimbje barku

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

vaksina koronavirusi coronavirus covid19.jpg
temperatura larte.jpgmushkonjat pickimi.jpg


cift ne gjume.jpg

Pergjigje nga: Lajmet, olti

Depresioni bipolar, një sëmundje

12:51
10-09-2020, 00:02:49
....
crregullimi bipolar.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


coronavirus-albania__01__01.jpg
36ef9542bcd58a344f0ccb79788c0642.jpg
covidii19 vala dyte.jpg
antibiotike.jpg

zgjimi heret.jpg
Pergjigje nga: olti, Belinaa

Astma - Metodë e re për trajtimin e astmës

M A X
30-04-2020, 23:01:18
 
astma azma semundja asmes.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ulcera - Semundja Ulceras

M A X
30-04-2020, 22:51:39
....
semundja ulceres.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


uthull-molle-mjalte-1-750x500-1-600x360.jpg