Jeta - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me trupin dhe shendetin.

mbipesha obeziteti.jpg
vaksina nga astrazeneva.jpg
semundja demenca alzhaimer dementia.jpg
Pergjigje nga: omega, Mjeku Popullor

Dhjete bimet me te shendetshme për njeriun

Ωμέγα
15-03-2021, 22:35:42
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti

Syte - Syri njeriut

M A X
14-03-2021, 09:26:22
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Screenshot_20200502-082740.jpg

vaccine covid.jpg
fdsfretery.jpg
korona.jpg
Pergjigje nga: olti, vica

Kam dhimbje barku

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe