Jeta - 2

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me trupin dhe shendetin.

36ef9542bcd58a344f0ccb79788c0642.jpg
covidii19 vala dyte.jpg
antibiotike.jpg
zgjimi heret.jpg
Pergjigje nga: olti, Belinaa

Astma - Metodë e re për trajtimin e astmës

M A X
30-04-2020, 23:01:18
 
astma azma semundja asmes.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Ulcera - Semundja Ulceras

M A X
30-04-2020, 22:51:39
 
semundja ulceres.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


uthull-molle-mjalte-1-750x500-1-600x360.jpg
Pergjigje nga: olti

Turbekulozi - Semundja e turbekulozit

M A X
30-03-2020, 18:19:56
 
turbekulozi coronavirus.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

veze rrahur tigan imuniteti trupit.jpg
Coronavirus-koronavirusi shqiperi.jpg
12_Citrus_Healthy-Holiday-Food-Gifts-Instead-of-Fruit-Cake_524210419-ch_ch-1024x683.jpg
Migraine-migrena.jpgngrohte ftohte.jpg

Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq, dreamm

Shëndeti oral - Si të kujdesemi për dhëmbët dhe mishin e dhëmbëve?

M A X
26-01-2020, 16:11:35
 
shendeti oral larja dhembeve.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Pijet dhe ushqimet Detox

M A X
26-01-2020, 14:49:58
 
detox-kur.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
26-01-2020, 14:43:12

Shurup i përgatitur në shtëpi

Shurup i përgatitur në shtëpi: Shëron kollën dhe largon sekrecionet nga mushkëritë 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
26-01-2020, 14:27:03

Gripi te femijet - Mjekët: Mos përdorni antibiotikë si parandalues

Komplikimet e gripit te fëmijët/Mjekët: Mos përdorni antibiotikë si parandalues 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, BeRni

Kërpudhat (paçurkat) - Efektet e kërpudhave

M A X
26-01-2020, 14:24:22
 
mushroom pilze funghi kerpudhat pacurka.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

noti notare not.jpg
M A X
21-01-2020, 20:51:40

5 Fakte për njerëzit me sy bojqielli (blu)

Në disa kultura njerëzit me sy blu konsiderohen si një lloj mallkimi, ndërsa në të tjera shihen si tipar bukurie. 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, dreamm

Sekretet e nje superkujtese

M A X
21-01-2020, 20:14:57
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Poshnjari
27-12-2019, 13:22:46

Nese vuani nga hemorroidet ja cfare duhet te shmangni

Kirurgët e specializuar bëjnë thirrje që personat të cilët vuajnë nga hemorroidet duhet të bëjnë shumë kujdes me ushqimet. Por kujdesi më i madh duhet të bëjnë me ushqimet ne kohë festash, pasi janë të shumta si në shumëllojshmëri, ashtu edhe në bollëk.Sipas mjekëve kirurg ushqimet që duhet të s...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

clooney-nespresso-960x540.jpg
woman-smoking duhanpirja pirja duhanit cigare cigarja.jpg
Pergjigje nga: olti, lauraa, ketrusha

Halitosis - era e keqe e gojes

M A X
23-12-2019, 00:38:14
 
Halitosis era keqe goja.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Larja e dhembeve (rregullisht)

M A X
23-12-2019, 00:35:15
 
zaehne-putzen-kinder.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, guest16356

Anemia, shkaktare e lodhjes

M A X
23-12-2019, 00:29:44
 
anemia rreziqet shendetin.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, Trendafili i kuq

Kurat e infeksioneve të ndryshme

M A X
23-12-2019, 00:27:07
 
Honig-Wallnüsse-und-Mandeln-eine-wunderbare-Kombination arra dhe mjalte.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, BeRni

Dhimbja e fortë e kokës

M A X
23-12-2019, 00:15:42
 
kopfschmerzen-bild-dhimje koke malditesta kopfweh pain.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

Gripi dhe ftohja

M A X
22-12-2019, 23:53:30
 
gripi influenza influenca.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: olti, dreamm

Frika dhe stresi lexohen permes gjakut

M A X
01-12-2019, 15:15:48
 
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti

KUJDES, SHEQERI VRET!

M A X
01-12-2019, 14:33:50
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: olti, BeRni

Kajsia, mbrojtje për lëkurën

M A X
01-12-2019, 14:28:17
...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe