Jeta


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje me trupin dhe shendetin.


mrna vakzin vaccin vaksine.jpg
temperatura larte.jpg
gjumi ne divan.jpg
parandalo ngadalso plakjen.jpg
Pergjigje nga: erlehta, steriotipi B, Trendafili i kuq

Si mund te ngadalsojme plakjen?

erlehta
07-06-2021, 07:11:20
Të lumtë goja 😍
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: alban, olti

Diabeti - Semundja e Sheqerit

Alban
23-03-2021, 11:11:11
 diabeti semundja sheqerit.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

imuniteti tufes mases herd immunity.jpg
Pergjigje nga: olti, Belinaa

Hapja e gojës e mban trurin të zgjuar

M A X
22-03-2021, 00:44:39
 hapja gojes.jpg
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe