×

LEKURA LLOJET DHE SEMUNDJET E SAJ

LEKURA LLOJET DHE SEMUNDJET E SAJ

· 15 · 18677

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer
ketrusha
ne: 25-09-2007, 16:28:18
KISHA PASUR DERSHIR QE TE ME NDIHMONI RRETH KESAJ TEME SEPSE E KAM PER SHKOLLE E NUK PO DI KU MUJ ME KERKU NDIHME:SNESE ME NDIHMONI THNX SHUME EDHE NESE JO THNX QE E LEXUT BILE TEMEN SHPRESOJ SE DO TE ME NDIHMONI  :) ;)

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer
ketrusha
#1 ne: 06-10-2007, 09:32:40
Kisha pasur deshir :D qe te me ndimoni rreth kesaj teme se a kam per shkoll e me duhet patjeter gjithqka rreth lekures dhe semundjes hmmmmm: po nese ban edhe disa foto te lekures nuk kishte problem :P shpresoj se do te me ndihmoni  :perqafim

 • Postime: 6982
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 08-10-2007, 12:38:23
E dashur ketrushe..

Mund te me thuash se deri sa mund te presesh per ndihme???
E them kete sepse une kamnje shoqe qe studjon per mjeksi ( ne fakt viti i dyte eshte),,por momentalisht ajo nuk ndodhet ketu..Mund te vij pas nje jave. Une mund ta pyes nese mund te te ndihmoje ajo??
Megjithate ti mos e quaj te perfunduar kete pune  :D perpiqu e ne te tjera skuta  :D :D

Te pershendes.

 • Postime: 57
 • Gjinia: Femer
ketrusha
#3 ne: 28-10-2007, 17:18:24
E dashur ketrushe..

Mund te me thuash se deri sa mund te presësh për ndihmë???
E them këtë sepse unë kamnje shoqe qe studjon për mjeksi ( ne fakt viti i dytë është),,por momentalisht ajo nuk ndodhet këtu..Mund të vij pas një jave. Unë mund ta pyes nëse mund te te ndihmoje ajo??
Megjithatë ti mos e quaj te përfunduar këtë pune  :D perpiqu e ne te tjera skuta  :D :D

Të përshëndes.


Flm shume Erlehta

Un mund te pers deri ka mesi dhjetorit :) sepse e kam per fillim te janarit :D  edhe ni here shume faleminderit  :D :perqafim

 • Postime: 6982
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 29-10-2007, 16:49:51
Me vjen keq e dashur por ajo mikja ime nuk kishte informacione te tilla.
Me vjen sinqerisht keq.

 • Postime: 153
 • Gjinia: Mashkull
Mjeku Popullor
#5 ne: 17-11-2007, 21:44:17
Per lekuren mund te gjesh mesim sa te duesh ne internet. Interneti nuk eshte vetem forum, ne fakt interneti eshte biblioteke e vertet.
Kjo tema nuk e meriton te behet kryeteme.

Shendet
Raif Emini, Mjek Popullor
www.Mjekimi.com

 • Postime: 3
xhola
#6 ne: 10-12-2007, 03:33:00
me falni por jam shum e brengosur problem kam me lekuren e fytyres ju lutemme ndihmoni se di a jam hy keq a mir ne keq faqe qqepo shkruj,kam pika te kuqrremta ne fytyr kto po me pengojn teper shum shkaku ityre vnoj pudra e sherka vetem sa me i mbulu pikat ju lutem me ndihmoni nuk di me ku te drejtohem teper me pengojn a ka naj barne apo bime a diqka qe mund ti zhduk nga jeta ime keto pika qe me plasen krejt me ndihmoni si ti largoj gjate veres edh ema shum me behen katastrof ,me ndihmoni ju lutem ju pershendes edhe nese me jepni pergjigjje ma spjegoni ma thjesht se un aq me mjeksi nuk kam njohuri ok sa ma populloreme tregoni ju lutemme ndihmoni dhe zoti do tju ndihmoj edhe juve
jetbardha
#7 ne: 22-01-2008, 19:11:51
Me falni  a mund te me tregoni diqka per semundjet e lekures sepse e kam detyre ne shkoll qe te bej ate ju faleminderit.
nora gashi
#8 ne: 06-05-2008, 13:51:09
pershendetje mjekut,mua me dalin njolla te kafta nga dielli nganjeher me largohen duke perdorur ndonje krem,por ne pranver me dalin dhe per gjdo dite ngjyra behet me e kafte.Nese ka ndonje ilaq ju lutem te me tregoni.

 • Postime: 1
 • Gjinia: Mashkull
abe
#9 ne: 10-05-2008, 19:03:28
prsh une e kam ni flette shenume per disa semundje te puqrrave ato eliminohen me nje vaj tash nuk mundem tju tregoj mbasi ta gjej do ta publikoj ju flm per mir kpt

 • Postime: 3
mondii
#10 ne: 20-05-2008, 10:41:18
pershendetje jom rajmondi prei kosoves dhe kom nje problem me lekuren e kokes qe 5 vite dhe nuk po gjej askund sherim kom kruarje te pa nderpreme ne kok dhe asht ni kruarje shum e madhe dhe me kruhet vende vende nakok jo vetem me nje vend te caktuar por vende vende her ne dy vende njekosisht her mbrapa kokes her anash kokes her perpara dhe jon ka me bien floket nga kjo semundje nuk jom ka di ma qka me ba kom qen te shum dermatolog por asnjeri nuk me ka ndimuar deri tash nese din dikush qka mundet me kan kjo semundje dhe a ka sherim ja kisha dit shum per nder flm per mirkuptim tung tung

 • Postime: 2
viva
#11 ne: 22-10-2008, 01:28:09
di dikush gjë për pikat e kafta ne fytyr si hiqen kam një shok qe sa koh nuk gjen diçka për to pres te me tregoj dikush qe din e un ti ndimoj ati
« Editimi i fundit: 23-10-2008, 22:10:40 nga viva »

 • Postime: 2
viva
#12 ne: 30-10-2008, 21:55:31
i kthen kush pergjigjet ktu a jo
Urtina
#13 ne: 22-01-2009, 13:49:26
Pershendetje kam nje pergjegje per ty Rajmond qysh me kan spjegu prof... e mjeksis per semundjet e lekures se kokes bash per ket prob tend qe ke ne kok kjo nuk esht semundje por ma mer mendja se ke prob me shamponat qe i perdor dhe per ty nevojiten shamponat cilesor dhe pastaj edhe nje regjenerator sepse ke nje lekur te ndishme te kokes dhe kisha patur deshir ta di nese ke yndyr ne floket e tu pastaj te jap pergjegje edhe per ket edhe nje gje qe permende qe te bien floket kjo esht 1000% ke nje kurim te dobet dhe tu kisha lutur te me tregosh per pyetjen qe ta bera dhe te them mos u bo merak sepse sigurisht ke nje kurim te dobet dhe nuk esht semundje . te pershendes nga un URTINA .

 • Postime: 3
mondii
#14 ne: 27-06-2010, 20:02:46
pershendetje urtina falemderit shum per postimin ton dhe qe po mundohesh mem ndimu per pytjen qe ma bere se a kam yndyr ne kok po kom yndyr edhe shum bile ni dit me ba mos mi psatru flokt em bahen flokt sikur me i qit vaj por desha te them se semundja ime u  diagnoztifiku si PSORIASIS spo diq ka met than tashti nese ke ndonje send me than per mem ndimu ta di per nder shum kalofsh mir .