Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 03-10-2020, 09:31:28 »

Thuaj se ben pune? Kta te Divjakes kane per tu bere milioniere.😅😋


Nuk thone kot, Shqiperia vendi i mrekullirave!
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 02-10-2020, 14:16:30 »

Hic mos e ve ne dyshim, lene patriotizmin menjane...  :D :D :D
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-10-2020, 07:06:14 »

Mushkonjat e Divjakes, kane filluar dhurojne gjak, si duket u ka qelluar  gjak i prishur... :D :D :D ose jane solidarizuar kunder COVID dhe japin plazme... lol

😂😂😂😂
Ndoshta 😂😂😂
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 01-10-2020, 15:55:22 »

Mushkonjat e Divjakes, kane filluar dhurojne gjak, si duket u ka qelluar  gjak i prishur... :D :D :D ose jane solidarizuar kunder COVID dhe japin plazme... lol
Postuar nga: M A X
« ne: 01-10-2020, 15:39:26 »

Ti marrim ato per vaksin kunder korones :D
Thuaj se ben pune? Kta te Divjakes kane per tu bere milioniere.😅😋
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 01-10-2020, 08:21:15 »

Ti marrim ato per vaksin kunder korones :D
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 29-09-2020, 21:16:47 »

Mushkonjat e Divjakes jane bere sa 1 vic, kush do kish nevoje per gjak per tranfuzion e gjen me shumice tek to.. 😂
Postuar nga: erlehta
« ne: 24-09-2020, 07:16:11 »

Në Divjakë mushkonjat janë rezistente ndaj çdo lloj masë parandaluese 😁.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 22-09-2020, 15:27:58 »

Une perdore nga ato llampat qe jane per miza dhe mushkonja. :D
Postuar nga: Poshnjari
« ne: 22-09-2020, 12:08:39 »

Perdorni teza dhe mblidhni mendjen