Joomla | Drupal Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Epoka X
17-02-2011, 00:44:55

Drupal në shqip

Përkthimet e DRUPAL duhet të vazhdohen në serverin zyrtar të drupal!http://alblinux.net/ditari/p%C3%ABrkthimet-n%C3%AB-shqip-p%C3%ABr-drupal

M A X
29-01-2011, 16:43:47

Publikohet Joomla 1.6

Publikohet verzioni më i ri i sistemit më të njohur për menaxhimin e faqeve, e cila duhet tu jep kontrollë më të madh dizajnerëve dhe përdoruesve të faqeve. Joomla është një CMS shum e thjeshtë për përdorim, e cila është shkarkuar diku mbi 22 milionë herë.“Me opsionet dhe mundësit e reja, si hie...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: TiRoNci_MiZeRje, olti, Dard1

Nje ndihme te vogel me Joomla!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


Pergjigje nga: Dimi, RomeoLab

Reth Moduleve te Joomla-s!

Dimi
19-04-2009, 23:37:54
Tani e ndryshova postimin.
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe