JFusion - Integruesi universal per Joomla - Joomla | Drupal Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

JFusion - Integruesi universal per Joomla

· 1 · 704

JFusion - Integruesi universal per Joomla

· 1 · 704

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 17-10-2010, 23:36:30


  JFusion eshte pergjigja per ata qe kerkojne te integrojne portalet e tyre te ndertuara me Joomla me sisteme te tjera. Psh JFusion mundeson integrimin e Joomla! me forumet SMF, vBulletin, phpBB apo MyBB. Si dhe me Moodle - skript per pedagogji online, Magento - skript per eCommerce.

  Per me shume vizitoni projektin ne fjale:

  http://www.jfusion.org/


  « Editimi i fundit: 18-10-2010, 23:41:37 nga M A X »

  Temat e fundit