JomSocial - Komponenti per Joomla qe e kthen kete CMS ne nje faqe sociale - Joomla | Drupal Forum

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

JomSocial - Komponenti per Joomla qe e kthen kete CMS ne nje faqe sociale

· 10 · 4635

JomSocial - Komponenti per Joomla qe e kthen kete CMS ne nje faqe sociale

· 10 · 4635

 • Postime: 27311
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  ne: 17-03-2009, 01:34:04

  Me ne fund pashe dicka cilesore dhe me vlere per Joomlen. Ka me mijera module dhe komponente per kete CMS, por pak prej tyre ia vlejne vertete dhe nje nga keto eshte dhe JomSocial.
  Une e pashe vetem nga jashte kete komponent dhe duket shume premtues. Sot eshte shume e veshtire te gjesh skripte te mira (qe nuk kushtojne shume) per te krijuar faqe per Social Networking dhe ky komponent i Joomles mund te sherbeje si rrugezgjidhje e volitshme per shume te interesuar. Por JomSocial nuk eshte falas! Kjo eshte ndoshta nje nga anet negative te tij.
  Eshte dhe nje faqe shqiptare qe e ka vene ne pune kete komponent, konkretisht http://tiranacity.com/

  Per me shume vizitoni webfaqen zyrtare: http://www.jomsocial.com/

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #1 ne: 17-03-2009, 03:33:18
  po max ky eshte nje component shum i mire une e mora sa doli..
  po punoj me kete jomlasocial se shpejti do e jet online ne 2tinguj
  nuk po e ve faqen e plot se eshte ne punim...
  besoj qe te punoj mire..

  • Postime: 27311
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #2 ne: 17-03-2009, 13:55:07
  po max ky eshte nje component shum i mire une e mora sa doli..
  po punoj me kete jomlasocial se shpejti do e jet online ne 2tinguj
  nuk po e ve faqen e plot se eshte ne punim...
  besoj qe te punoj mire..

  E bleve?! hmmmmm:

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #3 ne: 17-03-2009, 16:54:16
  po por jo une vet nje shok  se une nuk zoteroj cart krediti
  se free nuk gjendet ky component

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #4 ne: 17-03-2009, 19:19:44


  duke kerkuar ne internet neper webse warez kam gjetur
  jomsocial free download..

  ai qe deshiron kete lin per downloads te jomsocial te kontaktoj ne
  prv ose msn

  • Postime: 242
  • Karma: +2/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #5 ne: 18-03-2009, 17:12:14
  Un e morra nga nje forum warez , dhe tashme po e instaloj

  • Postime: 14
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #6 ne: 09-05-2009, 17:25:39
  nuk eshte i keq si komponent.por dhe duhet pak durim nga anetaret. qe ne fakt pertojne te vejne data e nr .


  Kush tjeter po e perdor ?

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #7 ne: 16-02-2012, 20:26:20
  joomsocial tani mund ta gjeni ne www.zonajote.com pasi te jeni identfikuar mund ta shikoni   .. jam shum i kenaqur nga ky component ..

  • Postime: 956
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull
 • i identifikuar

  #8 ne: 25-03-2012, 17:22:06
  http://www.zonajote.com/
  Parse error: syntax error, unexpected ';' in /home/bestgame/public_html/Zonajote.com/components/com_sef/joomsef.php on line 3014

  Nuk ben ky komponent, ben mire ta c'instalosh

  • Postime: 97
  • Karma: +0/-0
 • i identifikuar

  #9 ne: 27-03-2012, 01:06:28
  e fshiva vlla tani eshte okk .. 

  Temat e fundit