Kafshet Shtepiake


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Gjithcka rreth kafsheve shtepiake

Pergjigje nga: Stellina, dani

Emra per Kafshet e Shtepise.

stellina
31-07-2022, 12:51:03
Mia
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
17-01-2021, 19:30:32

Keqtrajtimi i kafshëve

Në emisionin “Enxhi në botën e kafshëve” e ftuar ishte aktorja Renada Caci. Renada foli për 2 qenushët në jetën e saj, si dhe për ngjarjen e fundit të keqtrajtimit të një qeni.“Të thuash monstra për këta njerëz është pak. Nuk dua të përdor fjalor të papërshtatshëm në emision, por nuk janë pamje ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe


M A X
17-02-2020, 10:16:16

Çfarë ëndërrojnë qentë?

Qentë janë një thesar i vërtetë, por zbulimi i kohëve të fundit për ato që ata në të vërtetë ëndërrojnë, do t’ju bëjë t’i vlerësoni më shumë se kurrë, transmeton lajmi.net.Psikologu nga Harvardi, Diedra Baret, ka zbuluar se qentë, në të vërtetë, ëndërrojnë për ne.“Qentë janë zakonisht shumë të l...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe