×

Futbolli anglez dhe te papriturat e tij

CHELSEA FC

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga andit    « 1 2 3 4 5 » · 104 · 8619

Vetem foto nga ARSENAL F.C

Nisur nga dino_gv  | Postimi i fundit nga djellzon    « 1 2 » · 28 · 3403

Arsenal Vs Chelsea

Nisur nga DragonFire  | Postimi i fundit nga DragonFire    · 0 · 568

ARSENAL.F.C

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga nisy    « 1 2 3 4 5 6 ... 10 » · 235 · 15403

Tottenham

Nisur nga tottenham  | Postimi i fundit nga tottenham    · 0 · 516

Premier League 2007-2008

Nisur nga DragonFire  | Postimi i fundit nga Berni    · 5 · 1209

Mourinho largohet nga Chelsea !

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 707

Duelet e Javes.

Nisur nga DragonFire  | Postimi i fundit nga DragonFire    · 0 · 789

Premier Liga edicioni 2006-07

Nisur nga Charlie  | Postimi i fundit nga Charlie    « 1 2 » · 34 · 3804

Liverpuli bëhet "amerikan"

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 530

Arrestohet Pol Gaskojn!

Nisur nga Charlie  | Postimi i fundit nga Charlie    · 0 · 645

MANCHESTER UNITED FC

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga kimi    « 1 2 3 4 5 6 ... 8 » · 187 · 12038

Vetem Foto nga Manchester United

Nisur nga xheri  | Postimi i fundit nga fatoni16    · 17 · 2084

Premier Liga edicioni 2005 - 2006

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    « 1 2 » · 30 · 2357

kush esht mai forti

Nisur nga Charlie  | Postimi i fundit nga Johnny ABUK    · 1 · 810

Lajme shkurt nga Premier Liga

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga xheri    · 15 · 2433