×

Sfida dhe fitore ne kampionatin italian

Skuadra e Interit

Nisur nga indritiel  | Postimi i fundit nga Charlie    · 1 · 526

Interi zyrtarizon Ranierin

Nisur nga Johny Boy  | Postimi i fundit nga Johny Boy    · 0 · 337

Ac Milan vs Inter...kush fiton?

Nisur nga Nore  | Postimi i fundit nga Charlie    · 13 · 1987

AC MILAN fotografit e lojtareve kuqezi te Milanit.

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga shasha    « 1 2 » · 32 · 9709

Skuadra ime e preferuar eshte.......???

Nisur nga MistreciaTironse  | Postimi i fundit nga Patriot Zeka    « 1 2 » · 41 · 5517

Milan në krye të Serie A

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 1 · 669

Milan transferon Robinhon

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 551

Ibrahimovic lojtar i Milanit

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 2 · 732

Milan - ManU

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga LoooLaaa    · 8 · 2195

Inter kampion i Seria A

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 911

INTER INTER INTER INTER INTER

Nisur nga endri  | Postimi i fundit nga indritiel    « 1 2 » · 35 · 4733

Inter përgjithmonë

Nisur nga X-Ray  | Postimi i fundit nga indritiel    « 1 2 3 4 5 » · 119 · 9782

Beckham transferohet në Milano

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 703

AC.MILAN

Nisur nga milanisti  | Postimi i fundit nga ultras fierak    « 1 2 3 4 5 6 ... 16 » · 399 · 25012

Zyrtare : Ronaldinho kalon tek Milan

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Charlie    · 11 · 1874

Interi merr titullin e tretë radhazi

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Kisss    · 1 · 1472

Edgar Cani debuton në Serinë A

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1091

SERIE A Edicioni 2006-2007

Nisur nga Bekimi  | Postimi i fundit nga antonio1234    « 1 2 » · 43 · 7077