Futbolli - 10

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Loja e magjishme e futbollit. Tema informative dhe diskutime.

*
ylberi
11-04-2005, 11:16:48

Arminia Bielefeld

ky ekip ku luajn tre shiqpëtaret skela vata dhe duro ka pas shum sukses ne kampionatin gjerman ku i kan 9 pik dallim nga vendi i 16 dhe kan arrit qe te hyn ne 1\2 e finales se kupes.ne kete sukses ka kontribua gjithsei skela i cili ka luajtur thuajse gjith kohen edhe vata ne pozit te sulmuesit...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: milanisti, stalion

Juventus - Milan 0 - 0

*
milanisti
20-12-2004, 01:32:59
Manchesterin se llogarisim fare
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

*
MistreciaTironse
05-10-2004, 13:20:26

Skuadra kombetare

Marçelo Lipi le Kasanon jashte Kombetares Edhe Marçelo Lipi shpall kombetaren e Italise. Impenjimi i dyfishte, Sllovenia e Biellorusia, per â€Å“azzurret” eshte nje rruge e gjate qe te çon ne Gjermani, ne Boterorin 2006. Trajneri i Italise eshte shprehur se ...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: milanisti

Foto nga ndeshjet e Seris A 2004 - 2005.

*
milanisti
04-10-2004, 14:08:23
 <)> <)> <)>
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ylberi, ILIRI

Ailton Perseri ne BREMEN...

*
ylberi
11-08-2004, 17:22:31
 <> aaaaaaaaaa
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe