Futbolli


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Loja e magjishme e futbollit. Tema informative dhe diskutime.

Pergjigje nga: Rommel, erlehta, steriotipi B

Cilin ekip europian futbolli simpatizoni...

Rommel
27-03-2019, 15:24:20
Bayern München
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

N3twork
20-08-2012, 22:06:38

Casillas: Real Madrid do te shkoj per te fituar ne Barcelone

Real Madrid ka nje balance negativ 5-4 me Barcelonen dhe kapiteni i tyre mendon se kete vite gjerat do te ndryshojne.“Ne tani duhet te fokusohemi te Super Kupa e Spanjes. Ashtu si ne vitin e kaluar do te takohemi me Barcelonen.” tha Casillas per gazetaret.“Do te jete nje ndeshje e bukur. Te dyja...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

N3twork
21-07-2012, 18:45:49

Allegri: AC Milan eshte ne vitin zero pas atyre largimeve

Pas largimit te legjendave si Alessandro Nesta, Filippo Inzhaghi, Seedorf dhe Gennaro Gattuso , gjigandet e San Siros ka humbur dhe dy yjet e tyre Zlatan Ibrahimovic dhe Tiago Silva.Allegri thekson se rindertimi i ekipit nuk do te jete shume i lehte duke pare numrin e lojtareve qe jane larguar...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
27-11-2011, 01:44:32

Prishtina kampione vjeshtore

Skuadra e Prishtinës është kampioni vjeshtor në futboll, kjo më shumë falë disfatës së Dritës në fushë të Lepencit.Kryeqytetasit barazuan 1-1 ndaj Gjilanit në ndeshjen e fundit për të mbledhur 34 pikë në pjesën e parë të sezonit, ndërsa ndiqen nga Drita me 32 pikë. Nëse kjo e fundit do të kishte...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Johny Boy
27-10-2011, 13:28:53

Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Sulmuesi i Barcelones Alexis Sanches i eshte kthyer stervitjes se plote dhe pritet shume shpejt te behet pjese e ekipit te pare.Lojtari i perfaqesueses se Kilit ka qendruar neper klinikat mjekesore qe prej 10 shtatorit kur pesoi nje demtim te rende ne kofshe ne ndeshjen kunder Real Sociedad.Barc...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Johny Boy
27-10-2011, 13:24:37

Bayern fiton 6-0 dhe kalon ne turin e trete te kupes

Bayern Munich ka avancuar per ne raundin e trete te Kupes pas fitores 6-0 kunder ekipit te Bundesliga 2 Ingolstadt.Tekniku Jupp Heynckes ka preferuar te lere pushim lojtaret kryesore te ekipit, Ribery, Gomez, Schweinseiger, Neuer dhe kapitenin Lahm, megjithate miqte ishin perseri te pafuqishem p...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Johny Boy
27-10-2011, 13:22:41

Benzema: Real Madrid eshte skuadra me e forte ne La Liga

Sulmuesi i Real Madrid Karim Benzema eshte shprehur i kenaqur per fitoren 3-0 te skuadres se tij kunder Villarealit ne ndeshjen e La Ligas diten e merkure dhe ai beson se skuadra e Santiago Bernabeut momentalisht eshte me e forta ne Spanje.Francezi i Realit shenoi golin e pare te takimit vetem m...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe