×
Hyrja
Profili

AC MILAN bën bujë, mposhti BARÇËN 2 - 0

AC MILAN bën bujë, mposhti BARÇËN 2 - 0

· 2 · 3695

  • Postime: 1158
  • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
ne: 20-02-2013, 23:04:38
Barça pati, siç pritej, zoterim topi dhe benin presion vazhdimisht ne sulm, por jo,  kot nuk thone se topi eshte i rrumbullaket dhe se ndeshja luhet 90 min. Urime simpatizuesve te Milan, qe vertet nje ndeshje fenomenale.

-Personalisht, shpresoj te bjere Barça dhe te kualifikohet Milan, vetem per shkak te Messi - lojtar i peshtire.

  • Postime: 12743
Mishel...............
#1 ne: 20-02-2013, 23:40:52
Bravo milan