×
Hyrja
Profili

Sondazh

Kush do te shpallet kampion i "Euro 2012" sipas jush ?

Gjermani
2 (100%)
Spanja
0 (0%)
Italia
0 (0%)
Portugalia
0 (0%)

Numri i anetareve qe votuan: 2

Votimi i mbyllur: 01-07-2012, 15:03:42

Euro 2012

Euro 2012

· 4 · 4947

  • Postime: 2649
  • Gjinia: Mashkull
Oqeani
ne: 27-06-2012, 14:58:47
Hajde testojeni parashikimin dhe  te kuptuarit tuja te futbollit se kush ka gjasa me te medha per tu shpallur kampion.

Femrat zakonisht ja fusin kot, por ja qe ia qellojne.  :P

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1 ne: 01-07-2012, 22:11:37
Une kam qene me Gjermanine gjithmone&do jem, por kete vit nuk pati fat :S

Sonte mendoj se fiton Spanja. :engjell:

  • Postime: 182
Xhuli*
#2 ne: 01-07-2012, 23:11:09
Une kam qene me Gjermanine gjithmone&do jem, por kete vit nuk pati fat :S

Sonte mendoj se fiton Spanja. :engjell:
Hajde babygirl Urime se paskemi tifozllekun e njejte  :perqafim :perqafim :engjell:

  • Postime: 18285
  • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#3 ne: 01-07-2012, 23:46:29
Hajde babygirl Urime se paskemi tifozllekun e njejte  :perqafim :perqafim :engjell:

Fitoi Spanja :engjell: :perqafim
 

Tenderë pa shpallje, institucionet prokuruan 8.9 milion euro gjatë epidemisë

Nisur nga InfoZRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:18:56
nga InfoZ
leku shqiptar euro

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:49:22
nga InfoZ
Euro 2020 behet Euro 2021

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-03-2020, 19:06:35
nga M A X
Mac Pro i ri do te kushtoje deri ne 62.000 Euro

Nisur nga M A XRubrika Informatike

Postimi i fundit 17-12-2019, 16:27:59
nga M A X
Qeveria kontraktoi miliona euro shpenzime me kontrata sekrete

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 12-02-2020, 22:04:38
nga F@tos