Gjermania mbi te gjitha, Germany above all, Deutschland über alles - Futbolli

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Gjermania mbi te gjitha, Germany above all, Deutschland über alles

Gjermania mbi te gjitha, Germany above all, Deutschland über alles

· 3 · 1092

  • Postime: 955
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

ne: 03-07-2010, 22:47:24
Ej cuna te me falni per kete postim,e di qe nuk eshte forumi i duhur per keto postime,por nuk e permbaj dot vehten!

Gjermania mbi te gjitha
---
Germany above all
---
Deutschland auf alles
« Editimi i fundit: 04-07-2010, 00:19:09 nga M A X »

  • Postime: 28589
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 04-07-2010, 00:19:52
"Deutschland über alles" thuhet :)

Sidoqofte, gjermanet e treguan veten vertete te tmerrshem. Bravo Gjermania.

#2 ne: 04-07-2010, 01:40:36
One Republic - Marching on (lyrics)

"There’s so many wars we fought,
There’s so many things we’re not,
But with what we have,
I promise you that,
We’re marching on, (We’re marching on) (We’re marching on)

For all of the plans we’ve made,
There isn’t a flag I’d wave,
Don’t care if we bend,
I’d sink us to swim,
We’re marching on, (We’re marching on) (We’re marching on)"

P.S. Kush permbahet kur behet fjale per Gjermanine aman... :D

Temat e fundit