×
Hyrja
Profili

Juan: Dua te behem aq i mire sa Thiago Silva

Juan: Dua te behem aq i mire sa Thiago Silva

· 2 · 4161

  • Postime: 287
  • Gjinia: Mashkull
N3twork
ne: 20-08-2012, 22:05:08
Pasi beri nje paraqitje te mire ne Lojtar Olimpike ne Londer 2012 , Juan tani deshiron qe te shkruaj historine me Inter.

“Une jam Tiago Silva i ri ? Shpresoj qe te jete keshtu por duhet te punoj shume qe te behem nje i tille.” u shpreh Juan per faqen zyrtare te Inter.

“Ai eshte nje mbrojtesi i shkelqyer edhe une shpresoj qe te behem si ai.”

“Ky eshte nje ekip i madhe dhe ne perberje te tij ka lojtare fantastik. Shpresoj qe te behem si Zanetti dhe si Cambiaso qe kane shkruar historine me fanellen e Inter.”

“Une luaj ku te deshiroj tranjeri por preferoj qe te jem qendror.”

Burimi: http://infosport.al/juan-dua-te-behem-aq-i-mire-sa-thiago-silva/

  • Postime: 20
eaglesalbania
#1 ne: 17-02-2013, 12:17:18
sma mush mendjen qe nje si juan do te bohet si mbrojtsi me i mire ne bot  :P