Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique - Futbolli

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

· 1 · 1173

  • Postime: 26
  • Karma: +0/-0

ne: 27-10-2011, 13:28:53
Sulmuesi i Barcelones Alexis Sanches i eshte kthyer stervitjes se plote dhe pritet shume shpejt te behet pjese e ekipit te pare.

Lojtari i perfaqesueses se Kilit ka qendruar neper klinikat mjekesore qe prej 10 shtatorit kur pesoi nje demtim te rende ne kofshe ne ndeshjen kunder Real Sociedad.

Barcelona ka njoftuar ne faqen e vet zyrtare se lojtari i eshte bashkuar pjeses tjeter te ekipit duke filluar nga dita e marte ne ndeshjen kunder Grenadas te fituar 1-0 ne La Liga.

Gjithashtu ka edhe disa lajme te tjera te mira per Pep Guardilan pasi Pique dhe Puyol mund te bashkohen me skuadren per perballjen e te shtunes kunder Mallorcas.

Puyol nuk ka luajtur qe javes se fundit te Champions League kunder Viktoria Plzen, ndersa Pique ka qendruar jashte fushave qe pre 15 tetorit ne fitoren 3-0 kunder Racing Santander.

Nderkohe, Pedro, pas demtimit ne gju, te pesuar kunder Granadas, mund te qendroje larg fushave per rreth dy jave.

http://www.tribuna-d.com/2011/10/27/lajme-te-mira-nga-fronti-i-barcelones-rikthehet-alexis-gati-edhe-puyol-me-pique/

https://www.facebook.com/pages/Tribuna-D/

Temat e fundit