Milan, Inter, Roma, Juventus - Cila mendoni se do e fitoj Serin A - Futbolli

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Votoni

Ac Milan
Inter
Juventus
Napoli
AS Roma
Tjeter

Milan, Inter, Roma, Juventus - Cila mendoni se do e fitoj Serin A

Milan, Inter, Roma, Juventus - Cila mendoni se do e fitoj Serin A

· 105 · 14286

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

ne: 08-10-2005, 08:51:43
Kush do jet skuadra favorite për fitimin e titullit kampion ne Itali.

Un votën time ja jap Milanit :)
« Editimi i fundit: 10-06-2020, 19:57:02 nga InfoZ »

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 18-10-2005, 15:14:40
Une ja thashe juventusit dhe pse sjam me te po ku i dihet se kush e fiton.

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#2 ne: 27-10-2005, 05:57:24
Une ja thashe juventusit dhe pse sjam me te po ku i dihet se kush e fiton.

Valla me  than te  drejten po, Juventusi sivjet esht super fuqi

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#3 ne: 27-10-2005, 05:58:48
Kush do jet skuadra favorite per fitimin e titullit kampion ne Itali.

Un voten time ja jap Milanit :)

normale..shiko c'fare do ti bejme juves kete jave

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#4 ne: 27-10-2005, 06:01:41
normale..shiko c'fare do ti bejme juves kete jave

ishalla veq  nuk  ma  merr menja qe  fiton

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 27-10-2005, 06:02:50
Prap Milan - Juventus jane 2 skuadrat qe do konkurojn per titull ishalla po fitojm kete jav ndaj Juves sjam shum i sigurte do jete Shevchenko apo jo.

Po Interi mbrem cfar pat ashtu  :P ka mbaru pune ajo skuader ta rrahi dhe Roma.

 • Postime: 780
 • Karma: +2/-0

#6 ne: 27-10-2005, 06:04:29
Prap Milan - Juventus jane 2 skuadrat qe do konkurojn per titull ishalla po fitojm kete jav ndaj Juves sjam shum i sigurte do jete Shevchenko apo jo.

Po Interi mbrem cfar pat ashtu :P ka mbaru pune ajo skuader ta rrahi dhe Roma.

o berno
interi me dogji mbrene..1200euro
e kisha vene 1per interin..

 • Postime: 75
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#7 ne: 01-11-2005, 08:57:29
Mendoj se do ta fitoj Milani sepse eshte ne nje situate me te mire tani dhe pas fitores ndaj juventusit.

 • Postime: 1826
 • Karma: +3/-3
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 21-11-2005, 06:49:29
Normal qe Zonja e Vjeter do te fitoje, kjo pyetja nuk ka nevoje per pergjigjie...

 • Postime: 183
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#9 ne: 21-11-2005, 09:08:00
e pate fiorentinen die si e zbertheu MILANIN e kapa ne ndeshje 1 e vura LOL dhe fitova 200 euro LOL LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#10 ne: 21-11-2005, 10:54:10
Juvja do fitoj Serine A, edhe pse nuk me pelqen kjo gje.

Interi do dale ne vend te dyt, Milan i trete ndersa Fiorentina do jete e katerta.

Roma do jete e kenaqur me nje vend ne mes te tabeles, se perndryshe rrezikojne te rrezohen ne serie B.

 • Postime: 2
 • Karma: +0/-0

#11 ne: 24-11-2005, 16:16:20
o ylla un them se perseri ne krye do te dal JUVENTUS 1shat jan gjithmone on the top.........b.turke y

 • Postime: 4261
 • Karma: +73/-57

#12 ne: 14-12-2005, 04:00:58
Posht Milanoooooo

 • Postime: 198
 • Karma: +0/-0

#13 ne: 14-12-2005, 04:40:18
Posht Milanoooooo

hallall plako...

 • Postime: 12234
 • Karma: +408/-388

#14 ne: 10-03-2006, 20:39:49
Juve me kysmet kur te shkel kete jave kete Milanin...... ;)

 • Postime: 27109
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 19-03-2006, 15:36:53
Leftero Milanin se rreh dot ai,po Kampionatin sivjet e mori se eshte 10 pike para.

 • Postime: 9
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#16 ne: 26-03-2006, 23:37:01
Une votova per AC Milanin. Mirepo mendoj se do ta kete veshtire edhe pse eshte afruar ne vetem 8 pike pas fitores 3:1 ndaj Fiorentines dhe pas barazimit 1:1 te Juventusit me Romen.
Megjithate kam shprese se mund te behemi kampion.
GRANDE AC MILAN

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#17 ne: 23-10-2006, 13:20:13


SI JU DUKET FIORENTINA

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 23-10-2006, 20:05:37
Po mos te kishte penalizimin do ishte me e frikshme bile shum here me mire dhe se Interi apo Milani, por penalizimi ndikon dhe ne gjendjen psikologjike te skuadres

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 24-10-2006, 00:18:13
Edhe sikur te ishte +19, e jo keshtu si eshte, perseri ne vend te trete ose te katert do ishte.

Nuk krahasohet Viola me ekipet e Milanos.

 • Postime: 66
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 24-10-2006, 09:03:28
MILAN ^o)
INTER :P

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 27-10-2006, 22:23:30
Edhe sikur te ishte +19, e jo kështu si është, përsëri në vend te tretë ose te katert do ishte.

Nuk krahasohet Viola me ekipet e Milanos.

me ke ekipe te Milanos thu mer , me Interin qe vetem me ekipet e vogla po fiton se me te tjarat i bien breket. Apo e krahason me Milanin qe mbahet vetem me nje Kaka se te tjeret i ka meze

gjithsesi neser do shohim derbin (qe tani e imagjinoj se ca ndeshje e lodhur do jete )

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#22 ne: 28-10-2006, 00:11:56
Sa per te ta sjell ne menje,  Interi ua futi edhe Romes edhe Fiorentines, edhe ate ne transferte.... Dhe, keto dyja nuk besoj se jane nga ato te voglat. :D

Apo jo? :D

 • Postime: 285
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 28-10-2006, 09:17:12
Sa per kujtese

INTER - SAMPDORIA     1-1  
CAGLIARI - INTER        1-1
UDINESE -  INTER        0-0

dhe ka bere 7 ndeshje ..... mos te flasim per champions pastaj

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#24 ne: 28-10-2006, 12:45:26
E ato 4 ndeshjet qe nuk i permende jane:


Fiorentina - Inter 2-3
Roma  - Inter      0-1
Inter - Kievo       4-3
Inter - Livorno     4-1

Te te kujtoj edhe ndeshjen e Superkupes Italiane, qe nga 3-0, ja futi romes 4 cope??? :D

Fundi fundit... kryeson tabelen. Kjo ka rendesi :D      

Temat e fundit