×
Hyrja
Profili

Montolivo: Kaka eshte nje lojtar i jashtezakonshem

Montolivo: Kaka eshte nje lojtar i jashtezakonshem

· 2 · 381

  • Postime: 287
  • Gjinia: Mashkull
N3twork
ne: 30-07-2012, 16:17:58
30 vjecari eshte i lidhur me nje kalim te AC Milan dhe Montolivo mendon se Kaka ka akoma per te dhene.

“Cdokush deshiron ta kete ate ne ekip dhe per mendimin tim ai eshte nje lojtar i jashtezakonshem.” tha Montolivo per Milan Channel.

Lojtari i perfaqesueses Italiane mendon se ne sezonin 2012-13 ekipi per tu mundur ne Seria A do te jete Juventus.

“Sezoni i ri nis me Sampdoria dhe ata do te jene teper te motivuar pas ngjitjes ne Seria A. Nuk duhet ta nisim me kemben e gabuar , duhet te punojne shume qe ta nisim mbare sezonin.”

“Une mendoj se Juventus eshte nje hap perpara nesh por AC Milan do te jete gjithmone aty , pa harruar dhe Inter.”

Burimi: http://infosport.al/montolivo-kaka-eshte-nje-lojtar-i-jashtezakonshem/

  • Postime: 316
  • Gjinia: Mashkull
Pussy Lover
#1 ne: 30-07-2012, 22:01:17
montolivo eshte gay e tha kasano ne europian